Obchodní zastoupení pro Plzeňský kraj

Veškeré aktivity naší kanceláře se soustředí na to nejdůležitější, přání a potřeby zajištění našich klientů. 

Naše kancelář na nám. Republiky v Plzni je provozována společností JIMIRO s.r.o., jako obchodní zastoupení společnosti FINOD s.r.o. Jsme zde pro naše zákazníky již 7 let a poskytujeme servis několika desítkám nových zákazníků.

Našim posláním je dobře poradit a umožnit tak široké veřejnosti výhodně, bezpečně a spolehlivě pojistit svou budoucnost formou investice do zlata nebo jiného drahého kovu.

Společnost FINOD s.r.o. patří mezi největší obchodníky s drahými kovy v ČR. Za rok 2012 obrat investic do drahých kovů dosáhl výše 300 miliónů Kč. Naši klienti se s námi rozhodli do zlata investovat celkově již více než 1,8 miliardy Kč.

Společnost byla založena v roce 2002 za účelem poskytování poradenství v oblasti finančních a investičních služeb. Od roku 2009 se specializujeme na poradenství a prodej drahých kovů.

Spolupracujte s námi

obchodní zástupce, makléřské firmy, klientské doporučení

FINOD s.r.o. je ryze česká společnost s více než 15 lety zkušeností na českém i slovenském trhu, zajištěná 100% vlastního kapitálu bez dluhů a s více než 50 pobočkami. Naše nabídka zahrnuje širokou škálu atraktivních produktů, o které je mezi klienty stále větší zájem.
Díky formě spolupráce na IČO není nutné nic investovat či vkládat, nesetkáte se ani s žádnými časovými nebo výkonnostními limity - spolehnout se přitom můžete na velmi kvalitní firemní marketingovou podporu a vyplácení odměn v pevně stanovených termínech, bez časových prodlev. Naši aktivní spolupracovníci mohou navíc využít řadu benefitů jako např. slevu na nákup drahých kovů.