Investiční zlato, stříbro, platina, palladium

Jednorázový prodej

Pokud disponujete volnými prostředky ve výši alespoň 30.000 Kč, pak si můžete pořídit investiční zlato či stříbro formou jednorázového nákupu. Naše služba prodeje těchto drahých kovů je již důkladně prověřena mnoha investory.

Spoření do zlata

Boříme představu, že je investování do zlata jen pro vyvolené. Každý totiž může zajistit sebe i své blízké výnosným, dostupným a hlavně bezpečným Zlatým spořením. Ostatně, přesvědčte se během pár vteřin sami.

Spoření do stříbra

Stejně jako do zlata je možné stejným způsobem spořit i do stříbra. Stříbro je narozdíl od zlata zatíženo 21% DPH, proto doporučujeme spíše dlouhodobý horizont spoření. I přesto má stříbro velký petenciál růstu do budoucna.

Senior KONTO

Když jsme na začátku roku připravovali speciální Zlaté spoření pro seniory, nečekali jsme, jaká zlatá horečka se rozpoutá. Na vaše četná přání proto Zlaté Senior konto znovu otevíráme - a tentokrát již napořád!

Dětské KONTO

Zajistěte svým dětem ty nejlepší podmínky pro úspěšný start do života.

Založte jim vlastní Dětské zlaté konto a uchovejte tak reálnou hodnotu veškerých úspor, které na něj uložíte.

Výkup zlomkového zlata

Staré zlaté řetízky, zděděné prsteny, poškozené slitky nebo dokonce zlaté zuby. Myslíte, že takové zlato nemá skutečnou hodnotu? Opak je pravdou - stačí, když své zlomkové zlato vyměníte za investiční slitky.

Máme vlastní internetový obchod

Pokud Vám vyhovuje nákup na internetu z pohodlí domova máte možnost nakoupit přes náš vlastní internetový obchod. 

Stačí se jen zaregistrovat a můžete ihned nakupovat za běžné ceny bez poplatku.
Pro správné přiřazení osobního poradce, který se Vám bude následně v případě potřeby věnovat, zadejte při registraci do položky "Firma" číslo aktivačního voucheru CZ02586PL